Jeżeli chcesz kochać świat, zbawiać go i karmić, to wspaniale. Lecz najpierw pokochaj i nakarm siebie. – Stuart Wilde

Zabieg modelowania ust.

Piękne usta kradną nie tylko spojrzenia mężczyzn, jak również budzą zazdrość wśród kobiet, które nie mogą pochwalić się naturalnie pełnymi, ponętnymi wargami. Na szczęście, marzenia o uwodzicielskich wargach są wyjątkowo łatwe do spełnienia.

Sposób na piękne usta

Wiele kobiet marzy o symetrycznych, pełnych ustach. Jesteś jedną z nich? Z pewnością wiele razy próbowałaś już optycznie powiększyć wargi przy pomocy konturówki. To chwilowe rozwiązanie wymaga pewnej wprawy. Czy warto powtarzać ten makijażowy rytuał każdego dnia? Przecież możesz uzyskać swoje wymarzone, piękne usta bez większego wysiłku. Wystarczy skorzystać z dobrodziejstw, jakie oferuje medycyna estetyczna. Obecnie, największym powodzeniem cieszą się efektowne zabiegi powiększania i modelowania ust.

Czym jest modelowanie ust?

Modelowanie ust to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które pragną zwiększyć zadowolenie ze swojego wyglądu oraz zyskać pewność siebie, pozbywając się kompleksów. Zabieg zostaje wykonany przez wykwalifikowaną osobę zazwyczaj dermatologa, która używa do niego specjalnych preparatów stabilizowanego kwasu hialuronowego. To właśnie jego właściwościom zawdzięcza się modelowanie konturu ust, jak również zwiększenie nawilżenia czerwieni wargowych. Warto pamiętać, że kwas hialuronowy odpowiada za magazynowanie wody w tkankach ludzkiego organizmu.

Jak przebiega zabieg?

Preparat używany do modelowania ust występuje pod postacią żelu, który wprowadza się w kontur ust lub czerwień wargową poprzez iniekcję cienkimi igłami lub kaniulami. Zabieg wymaga od przeprowadzającej go osoby zachowania ogromnej precyzji, aby w pełni usatysfakcjonować pacjenta nowym wyglądem ust. Należy pamiętać, że po modelowaniu ust może pojawić się obrzęk lub niewielkie zasinienia, które znikną po kilku dniach. Artykuł powstał przy współpracy z portalem medycznym MedicineMAG.

Zabieg modelowania ust.
5 (100%) 4 vote[s]