Jeżeli chcesz kochać świat, zbawiać go i karmić, to wspaniale. Lecz najpierw pokochaj i nakarm siebie. – Stuart Wilde

Usuwanie zmarszczek metodą laserową.

Wiele osób korzysta głównie z preparatów w postaci kremów i maści, jednak dużo większą skutecznością charakteryzują się metody zabiegowe, wykonywane w specjalnych i profesjonalnych zakładach. Idealnym  przykładem może stać się laserowe usuwanie zmarszczek.

Przebieg zabiegu

Usługa ta, niezwykle popularna w ramach tak zwanej medycyny estetycznej, nazywana jest również laseroterapią i polega w głównej mierze na emitowaniu niewielkich wiązek światła laserowego, które kierowane są do poszczególnych warstw skóry. Ich działanie uszkadza stare i zniszczone komórki, które następnie zostają pokryte zdrowymi komórkami, uruchamiającymi proces szybkiej i niezwykle sprawnej regeneracji. Zdrowe komórki dodatkowo się rozmnażają, dzięki czemu odbudowa zostaje w sposób znaczący usprawniona.

Za jej sprawą wygładzane zostają wszelkie powstałe bruzdy i zmarszczki. Dzięki temu zyskujemy zdrowy i piękny wygląd bez konieczności aplikowania niezliczonej liczby preparatów, ani przechodzenia przez bolesne i zostawiające po sobie ślad liczne zabiegi chirurgiczne. Warto wspomnieć także o tym, że laseroterapia zdecydowanie ujędrnia i uelastycznia skórę, co, rzecz jasna, dodatkowa poprawia jej wygląd.

Należy napomknąć także o tym, iż zabiegi laserowe są niezwykle bezpieczne – głowica specjalistycznego przyrządu działa z wysoką precyzją, dzięki czemu uszkadza wyłącznie zniszczone tkanki, pozostawiając pozostałe w stanie nienaruszonym. Sama wiązka laserowa nie jest specjalnie bolesna. Pacjenci mogą jedynie czuć delikatne pieczenie, które może zostać skutecznie zniwelowane poprzez zastosowanie nawiewu zimnego powietrza. Wszystko to sprawia, że naprawdę warto zainteresować się tego typu usługami.

Korzystne efekty

Atrakcyjnie prezentują się również wszystkie korzyści związane z laserowym usuwaniem zmarszczek. W tym miejscu wspomnieć należy przede wszystkim o zdrowej, pięknej i wygładzonej skórze, która dodatkowo zostaje ujędrniona. Wszelkie zmarszczki, bruzdy, przebarwienia, a także innego rodzaju ubytki zostają w skuteczny sposób złagodzone bądź całkowicie wyeliminowane, dzięki czemu nie musimy martwić się biegnącym czasem.

Zabieg ten z pewnością poprawia nasz wygląd co z pewnością przekłada się na poprawę samopoczucia.

Bardzo ważne jest również to, iż zabieg ten jest nieinwazyjny. Gojenie przebiega błyskawicznie, dzięki czemu nie mamy do czynienia z żadnymi bliznami, które dodatkowo szpeciłyby naszą skórę. Ponadto zabieg jest również dość szybki – nie musimy wcale przez serię długotrwałych i bolesnych operacji, aby otrzymać wątpliwej jakości efekty. Jak już zostało wspomniane, w trakcie generowania i aplikowania wiązki laserowe stosowany jest specjalny system chłodzenia, który eliminuje pieczenie, dlatego pacjenci nie odczuwają żadnego dyskomfortu. Po wykonaniu wszelkich niezbędnych czynności następuje proces regeneracyjny, który trwać może od 3 do 7 tygodni. Po tym okresie ujrzymy całkowity efekt laseroterapii.

Zazwyczaj jest on niezwykły – nasza skóra zostaje znacząco odmłodzona, dzięki czemu zyskujemy nowy, piękny wygląd, który z pewnością spotka się z aprobatą naszych bliskich.

Jeżeli interesuję Cię ten temat sprawdź koniecznie laserowe usuwanie zmarszczek gdańsk.

Usuwanie zmarszczek metodą laserową.
5 (100%) 2 vote[s]