Jeżeli chcesz kochać świat, zbawiać go i karmić, to wspaniale. Lecz najpierw pokochaj i nakarm siebie. – Stuart Wilde

Idealny Dermapen dla skóry

Skóra pełni bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu organizmu. Zapewnia prawidłową wymianę gazową, gospodarkę tłuszczową, wodno-elektrolitową oraz przede wszystkim chroni organizm przed negatywnymi wpływami środowiska. Zatrzymuje promienie UV, czynniki fizyczne, chemiczne oraz biologiczne zanieczyszczeń. Niestety negatywnie odbija się to na jej kondycji, dlatego skóra wymaga szczególnej pielęgnacji. Codziennie musi być oczyszczana oraz odpowiednio nawilżana i natłuszczana. Mimo starannych zabiegów pielęgnacyjnych skóra od czasu do czasu wymaga zabiegów bardziej stymulujących. Doskonale nadaje się do tego Dermapen.

Dermapen

To najnowocześniejsze urządzenie w kosmetyce estetycznej i mezoterapii. Zastosowanie technologii AOVN™ gwarantuje wysoką efektywność zabiegów.

Dermapen to kartridż z 12 molibdenowymi igłami, które nie wywołują uczulenia. Igly wprowadzane są w wibracyjny ruch z prędkością do 1300 nakłuć na sekundę o głębokości od 0,25 do 2,5 mm. Takie parametry pozwalają na pobudzenie fibroblastów do właściwej produkcji kolagenu i elastyny. Mikronakłucia wykorzystują naturalną właściwość komórek skóry do regeneracji. Dermagen może być stosowany zarówno do dużych powierzchni twarzy, szyi, dekoltu, brzucha, ud, jak i miejsc trudno dostępnych przy oczach lub ustach.

Fazy procesu

Dzięki mikronakłuciom Dermapenem wywoływane są trzy fazy regeneracji skóry:

• pobudzenie fibroblastów,
• wytwarzanie kolagenu i elastyny,
• poprawa gęstości i elastyczności skóry.

Po zabiegach skóra odzyskuje nie tylko swoje właściwości, ale także pożądany wygląd.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg Dermapenem przeprowadzany jest w specjalistycznych gabinetach. Zabieg trwa 30 – 45 minut. Skóra znieczulana jest specjalnym kremem. Następnie miejsce poddawane zbiegowi jest dezynfekowane i pokrywane odpowiednim środkiem leczniczym. Dzięki nakłuciom jest on wprowadzany w głąb tkanki skórnej. W trakcie zabiegu skóra ulega zaczerwienieniu. Po zabiegu zalecane jest stosowanie nanomaski przyśpieszającej gojenie skóry. Pierwsze efekty widoczne są już po 5-7 dniach od zabiegu, a ostateczny efekt po miesiącu. Zawsze należy stosować się do zaleceń lekarza.

Sprawdź także: Czym jest mocznica?

Dla kogo?

Zabiegi Dermapenem wskazane są przede wszystkim dla osób, które mają problemy z:

bliznami po trądziku,
• zmarszczkami,
• rozstępami,
• przebarwieniami,
wiotkością i elastycznością skóry.

Zabiegi Dermapenem są całkowicie bezpieczne dzięki jednorazowym igłom, które zapobiegają wszelkim infekcjom. Zastosowanie nowoczesnej technologii zapewnia skrócenie okresu leczenia i zwiększa jego efektywność.

Idealny Dermapen dla skóry
5 (100%) 2 vote[s]