Jeżeli chcesz kochać świat, zbawiać go i karmić, to wspaniale. Lecz najpierw pokochaj i nakarm siebie. – Stuart Wilde

Skuteczna depilacja

Depilacja laserem polega na tym, iż niechciane owłosienie usuwane jest za pomocą wiązki lasera, która to wnika niezwykle głęboko w skórę, niszcząc całą cebulkę danego wraz z jej korzeniami. Depilacja laserem jest przede wszystkim bardzo bezpieczna oraz co również jest istotne, bezinwazyjna. Warto wiedzieć, iż energia, która jest wytwarzana przez laser, pochłaniana jest bezpośrednio przez barwnik włosa, czyli przez melaninę, która to z kolei następnie zmienia się w energię termiczną.

Warto wiedzieć, iż niszczy ona nieodwracalnie cebulkę włosa, dzięki czemu zabieg jest tak bardzo skuteczny. Trzeba mieć na uwadze również fakt, że warunkiem uzyskania satysfakcjonujących efektów oraz rezultatów jest dobór odpowiedniej mocy oraz również czasu trwania konkretnego impulsu, które są zależne tak naprawdę od rodzaju skóry i włosów. Laser Vectus w tym względzie ma imponujące wyniki oraz rezultaty. Laser Vectus reprezentuje najnowocześniejszą technologię przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia z danej partii ciała. Przede wszystkim, to co wyróżnia ten wyżej wymieniony laser, to fakt, iż to urządzenie wyposażone jest w specjalny czytnik ,,SkinTel”, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze pacjenta. Warto również wiedzieć, iż na tej podstawie dobierane są konkretne oraz indywidualne parametry takiego zabiegu. W ten sposób wyklucza się całkowicie ryzyko termicznego poparzenia. Wobec powyższego, wiadomo już iż zabieg jest całkowicie bezpieczny (więcej o tym tu: http://expresskaszubski.pl/gospodarka/2017/05/depilacja-laserowa-laser-vectus-w-gdansku). Zdecydowanie depilacja laserem Vectus przewyższa wszelkie inne możliwości usuwania owłosienia z ciała. Inne formy, takie jak golenie klasyczną jednorazową golarką bardzo podrażnia oraz wysusza skórę. Poza tym włosy szybko odrastają. Innym sposobem jest usuwanie owłosienia depilatorem. Warto wiedzieć, iż tu również są negatywne strony tej technologii. Przede wszystkim, metoda ta słynie z tego, iż po zabiegu usuwania owłosienia pojawiają się nieestetyczne czerwone plamy oraz wrastające włoski. Wosk również nie należy do najlepszych oraz efektywnych metod. Zabieg jest bolesny i nieprzyjemny. Laser Vectus z kolei jest zabiegiem komfortowym, wykonywanym przez specjalistów. Owłosienie usuwane jest na stałe. Czas zabiegu nie jest długi. Szacuje się, iż w zależności od danej partii ciała, można usunąć owłosienie w przeciągu od piętnastu do około trzydziestu minut.

Laser Vectus nie jest bardzo bolesny, odczuwane jest zazwyczaj uczucie lekkiego pieczenia lub szczypania, jednak jest to uczucie jak najbardziej do zniesienia. Zdecydowanie ogromnym atutem tej metody jest możliwość szybkiego usunięcia owłosienia z danej partii ciała. Osoba wykwalifikowana w obsłudze lasera Vectus cały czas czuwa nad pacjentem oraz jego samopoczuciem. Można usunąć owłosienie za pomocą tej wyżej wymienionej technologii z okolic nóg, brzucha, pach, pleców, klatki piersiowej, ramion oraz przedramion, bikini, brody, wargi, pośladków oraz sutków. Zabieg jest bardzo efektywny i skutecznie usuwa owłosienie z ciała. Jest to najskuteczniejsza metoda usuwania owłosienia ze wszystkich dostępnych.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

Skuteczna depilacja
5 (100%) 2 vote[s]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *